anasayfa insan kaynakları site haritası blog

Radyo ve TV Reklam Hizmetleri

Günün her saatinde insanların takip ettiği radyo - televizyon kanallarında sizleri en iyi şekilde ifade edebilecek yaratıcı reklam prodüksiyonları ile milyonlarla buluşturuyoruz...

Radyo istasyonlarının, televizyonların yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde tamamen yok olacağı düşünülmüştü fakat farkedildi ki radyolar televizyonların aksine insanların hayal gücü ile çalışıyordu.

Çünkü televizyonlarda gösterilen şeyler insanın hayal
gücünü ekranda görülen görüntü ile sınırlıyor ve ötesine geçemiyordu oysa radyolar dinleyici nasıl bir dünya hayal ediyorsa kendini o şekilde inşaa ediyordu.

Bu sebeple radyo reklamı yıllardır önemini korumuş ve bundan sonraki dönemlerde de koruyacaktır. Bizler de bu noktadan yola çıkarak profesyonel bir ekiple radyo reklamlarında reklamlarınızı, tanıtmak istediğiniz ürüne veya firmaya uygun metinler yazarak hedefinizi tam ortadan vurmanızı sağlıyoruz.

Reklamlarınızı seslendirecek onlarca özel sesten en uygun olanını seçiyoruz veya firmanızı yıllarca taşıyabilecek kalitede özgün bestelerle jingle haline getiriyoruz.

Televizyon reklamlarında da aynı yaratıcılık ve profesyonel çalışmalarımız ile firmanızı temsil edecek görselleri en iyi şekilde kullanarak ulaşmak istediğiniz kitle ile aranıza yıkılmaz bir köprü inşaa ediyoruz...


Hizmetlerimiz

Radyo Reklam Seslendirme

Belgesel - Tanıtım Seslendirme

Yabancı Dil Seslendirme

Açık Alan (Outdoor) Seslendirme

Kapalı Alan (Indoor) Seslendirme

Jingle (Kurumsal Müzik)

Televizyon Reklam Montaj ve Seslendirme

Reklam Animasyonları

Özel seslendirme ve kayıtlarınız için stüdyomuzu kiralayabilirsiniz.

Avantaj'ı Seçin Profesyonel Ekibimizle ve Stüdyomuzla Sesinizi Herkese Duyuralım...

Ankara Web Tasarım Google Ankara Web Tasarım Google Sitemap Web Tasarım