anasayfa insan kaynakları site haritası blog

Google AdWords

İnternet kullanıcıları hergün Google üzerinde milyonlarca arama yaparlar, Google üzerinden arama yapan müşterilerinizin yaptığı sorgularda sizin belirlediğiniz anahtar kelimelerle istediğiniz ürünü veya hizmeti onlarca sayfa arasından aramak yerine doğrudan ve daha hassas bir şekilde sorgularda çıkmasını sağayıp internet üzerindeki pazarlamanızı daha kolay bir hale getirebilir, müsterilerinizin satınalma ve ihtiyaç durumuna göre en görünür hale gelirsiniz...

Size sağlanan yönetim sayfası vasıtası ile müşteri eğilimlerini takip edebilir ve bu eğilimlere göre anahtar kelimelerinizi, hedef seçimlerinizi ve hedef sitelerinizi çok kısa süreler içinde yönetebilirsiniz.

Facebook Reklamları

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook hergün daha çok büyümekte ve Türkiye'de de hızla yayılıp etkisini arttırmakta. Facebook ağı genç kitlenin yanısıra neredeyse her bilgisayar kullanıcısının dahil olduğu bir sosyal ağa dönüştü.

Facebook'un her bölge ve her gelir grubuna dahil kullanıcı kitlesini bünyesine katmasıyla Facebook reklam verenler için nokta hedef haline geldi.

Şirketinizin, markanızın veya ürünlerinizin reklamlarını Facebook üzerinde etkileyici görsellerle görünmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook reklamlarının en büyük avantajları belirlediğiniz özellikleri taşıyan şahıs profillerine, lokalizasyon durumuna, gruplara, sayfara, yaş grubuna, politik düşüncelerine ve bunlara benzer daha birçok alana göre etki verebilmesidir.

Reklamlarınız tıpkı Google AdWords'te olduğu gibi tıklama başına ödemelendirilir ve Facebook tarafından sağlanan reklam panelinizle istatistiklerinizi ve hedeflerinizi yönetebilirsiniz.

En düşük maliyetlerlerle en iyi tanıtım için bizimle iletişime geçin...

Ankara Web Tasarım Google Ankara Web Tasarım Google Sitemap Web Tasarım