Toki Göksu Anaokulu Web Tasarım ve Yazılımı Tamamlandı

Yaklaşık 1 buçuk aylık bir çalışmadan sonra yine muhteşem bir görüntü ile yeni bir anaokulu web sitesini yayına verdik.

Ankara Eryaman’da eğitim vermekte olan Toki Göksu Anaokulu için belirtilen tema ve renklere göre kurumun kurumsal kimliğini oldukça iyi yansıtacak eğlenceli ve siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin gözünde oldukça güzel ve şirin bir görüntü oluşturacak bir web sitesi haline getirdik.

Okulun ihtiyaçlarına ve ziyaretçileri ile paylaşmak istediği bilgilere ve içeriğe göre oluşturulan site görüntüsü ve içerik yönetim sistemi Toki Göksu Anaokulu hizmetine verildi.

Daha önce benzer konseptte tasarladığımız, eğitim kurumlarının ve velilerin dikkatini çeken Aşiyan Koleji, Bir İnci Anaokulları, İlkkalem Anaokulları ardından Toki Göksu Anaokulu‘nun da web sitesi ziyaretçilerin ve velilerin beğenisine sunuldu.

Eğitim Kurumunun yakınında bulunan göksu parkından esinlenilerek oluşturduğumuz intro sayfasındaki doğa görüntüsünün yanında göl manzarası ile sitenin iç dinamik sayfasında renkli ve göz yormayan görünümü ile sitenin üst kısmına kukla tiyatrosu teması oluşturduk.

Mevcut web sitelerini yenilemek ve modern bir görünüm katmak amacı ile Ankara Web Tasarım Firması AvantajWeb ile çalışmayı tercih eden Toki Göksu Anaokulu yönetim kadrosuna teşekkür eder başarılar dileriz…

Avantaj Web Tasarım ve Yazılım Ekibi

 

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.