Selene Zeytinyağ Web Tasarım ve E-Ticaret Sistemi

selene-zeytinyag-logoMuğla / Milas merkezli olarak zeytinyağı ve zeytin ürünleri üretim ve dağıtımını yapmakta olan Selene firmasına ait Kurumsal prestij sitesi ve bu web sitesine bağlı olarak çalışacak güvenli e-ticaret sistemi çalışmalarına başladık.

Öncelikle firmanın modern ve yenilikçi yüzünü yansıtmak adına oldukça şık bir prestij sitesi oluşturulacak. Hazırlanan bu web sitesi içerisinden firmanın üretimini yaptığı ve doğrudan satışını gerçekleştireceği market sayfasına yönlendirme yapılacak.

Firma tarafından üretimi yapılan doğal zeytinyağı, zeytin ve zeytin ürünlerinin satışının yapılacağı güvenli e-ticaret sistemi ile web site ziyaretçileri güvenli bir şekilde ödemelerini yapıp doğrudan firmadan istedikleri ürünleri temin edebilecekler…

Selene Zeytinyağ’a AvantajWeb ile çalışmayı tercih ettikleri için teşekkür eder, yeni web sitelerinin başarı getirmesini dileriz…

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.