Seda Soğuk Hava Deposu Web Site ve Logo Tasarımı Tamamlandı

Isparta‘da 5000 tonluk depolama kapasitesi ile hizmet vermekte olan Seda Soğuk Hava Deposu web site tasarımı ve logo tasarımı tamamlandı.

Isparta, Senirkent’te atmosferli soğutma sistemi ve 5000 ton kapasiteli soğutma odaları ile hasat zamanı sonrası ürünlerini korumak isteyen üreticilere son derece toknolojik ve sağlıklı bir ordamda yaş – taze meyve depolama  hizmeti vermekte.

Kurum için hazırlanan web sitesi kurum isteği doğrultusunda WordPress içerik yönetim sistemine yeni bir tema oluşturularak hazırlandı.

Kurumun çalıştığı sektör ve vermiş olduğu hizmet doğrultusunda hazırlanan temada meyve ve sebzelerin tazeliğini simgeleyecek canlı renkler ve resimler kullanıldı. Yine aynı şekilde kurumun hali hazırda sıradan fontlarla hazırlanmış sadece ismini gösteren logo yerine canlı renkler içeren oval ağırlıklı bir fontla yazılan isimle beraber yine kurumun vermiş olduğu hizmete yönelik olarak tazeliği simgelemesi adına “a” harfine yaprak imajı entegre edilip soyut görünümlü bir meyve formu verildi.

Web Sitesi www.sedasogukhavadeposu.com adresinden yayında…

Isparta’da hizmet vermekte olan Seda Soğuk Hava Deposu’na Ankara Web Tasarım firması AvantajWeb’i tercih ettiği için teşekkür eder yeni logo ve web sitesinin başarı getirmesini dileriz…

 

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir