Radyo ON Yeni Web Sitesi Tasarımına Başladık


ASY Medya Grup, grubun diğer radyosu olan Radyo ON web sitesi için AvantajWeb ile çalışmaya karar verdi. Yazılımı ve tasarımı hazır olan Aşk FM Web sitesinin hemen ardından aynı teknoloji ile benzer içerikteki Radyo ON web sitesi tasarımına başladık.

Medya grup bünyesinde arabesk-fantezi müzik yayını yapan Aşk FM web sitesi yazılım ve tasarımı tamamlandı ve sitenin yayına verilmesi için Aşk FM kuruluş tarihi ve doğum günü olarak belirlenen 14 Şubat 2011 tarihi belirlendi.

Aşk FM site ve içerik yönetim sistemi lansmanının ardından Radyo ON için yeni oluşturulacak internet sayfası için Ankara Web Tasarım Ajansı AvantajWeb tercih edildi ve bu gün itibarı ile site grafik arayüzü tasarımına başlandı.

ASY Medya Grup kurumlarından biri olan Radyo ON 1993 yılından bu yana Ankara’da yayın yapmakta ve Ankara’nın en çok dinlenilen Pop ve Rock müzik radyosu konumunda yayın hayatına devam etmekte. Genel olarak müzik ağırlıklı yayın yapmakta olan Radyo ON özellikle restoran, cafe, mağaza ve alışveriş merkezlerinin en gözde radyosu.

ASY Medya Grup ve Radyo ON yönetimine AvantajWeb’i seçtiği için teşekkür ederiz…

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir