Radyo ON Web Sitesi Tamamlandı

Ankara’nın en çok dinlenilen pop müzik radyolarından Radyo ON’un Yeni web sitesi tasarımı tamamlandı.

Aynı Medya Grup’a ait olan diğer web sitesi olan Aşk FM gibi ASP.NET ile kodlanan web sitesi bugün itibarı ile yayında olacak. Radyo canlı yayını için kolay ulaşılabilir linkler, sanatçı biyografileri, haftanın video klipleri gibi bazı yenilikleri içeren Radyo ON web sitesinde ziyaretçiyi yoran haber yapısı değiştirildi. Sayfada girilen haber sayısına bağlı olarak uzayan sayfa görüntüsü yerine slide haber modülü eklenerek sayfadaki gereksiz kalabalık yok edildi. Dinleyici mesaj bölümü de yeni yapıya uygun olarak hazırlanıp tab şeklinde kullanıma sunuldu böylece web sitesini ziyaret eden ziyaterçinin istediği menü veya içeriğe daha kolay ulaşabilmesi sağlandı. Yeni ve aktif reklam alanları web sitesine dahil edildi.

Yeni  Web Tasarımı Ankara‘da AvantajWeb tarafından hazırlanan Radyo ON’a başarılarının devamını ve yeni web sitesi tasarım ve yazılımının hayırlı olmasını dileriz…

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Radyo ON Web Sitesi Tamamlandı için 1 cevap

  1. Gökhan Yusuf Bostaş der ki:

    Öncelikle Başarılarınızın Devamını Dilerim ” Web Tasarım ” Denilince Akla Gelecek Firmalar Arasında Sizi Görmek İsterim Dilerim İstediginiz Yerlere Ulaşırsınız. ” Web Tasarım Ankara ” Kelime İle Sizi Google Buldum.

    Gerçekden Başarılı Çalışmalarınız Var.
    Başarılarınızın Devamını Dilerim Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir