PES 2012 Demosu Çıktı ve Yok Oldu

PES 2012 oyun demosu konami serverlarında yayına sunuldu ve inanılmaz bir trafikle dünyanın bir çok ülkesinden bir çok kullanıcı tarafından indirilmeye başlandı fakat PES 2012 demosunun birden bire ortadan yok olmasının sebebi elbette konami serverlarının bu yüksek trafiği kaldıramayacak kadar yetersiz olması değil.

Konami kısa süre önce PES 2012 demosunun yayınlanacağını duyurmuştu ancak hiç kimse demonun duyurudan bu kadar kısa zaman geçtikten sonra kullanıcıya ulaştırılacağını tahmin etmemişti.

Yapılan açıklamaya göre PES 2012 büyük bir dalgınlık sonucu!!! yayına verilmiş ve internet üzerinde paylaşıma açılmıştı. Kullanıcılar büyük bir hızla PES 2012 demosunu internetten indirmeye başlamıştı fakat aradan kısa bir süre geçtikten sonra Konami’nin yayınladığı linkler ortadan kayboluverdi.

Dünya oyun devlerinden Konami’nin böyle bir hata yapmış olması PES oyuncuları arasında büyük şaşkınlık yarattı. Neyseki bu bu yanlış demo yayını çok çok kısa süre sonra konami serverlarında muhtemelen oyun üzerinde hissedilmiş bir eksikliği giderdikten sonra yeniden yayında olacağının habercisi.

Oyunu internet üzerinde linkler canlıyken indiren kullanıcılar birçok download ve torrent sitesinde paylaşmış durumdalar. Demoyu indiremeyip oyunu görmek için sabırsızlık çekenler arama motorlarında küçük bir arama yaptıktan sonra PES 2012’nin internet kullanıcıları tarafından paylaşılmış setuplarına ulaşabilirler…

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir