OrtiMedya Organizasyon ve Reklam Ajansı Web Sitesi Tasarımı Tamamlandı

Ankara merkezli radyo reklam ve organizasyon ajansı OrtiMedya web sitesi tamamlandı.
Yaklaşık 1,5 yıl önce yine AvantajWeb tarafından hazırlanan web sitesi yapılan iş tanımının genişlemesi üzerine ajansın isteği doğrultusunda revize edildi.

Genel olarak radyo ve televizyon reklamları üzerine çalışmalar yapan reklam ajansının portfolyosunda daha fazla ağırlık vermeye başladığı hostes, paylaço, animasyon grubu, balon süsleme ve organizasyon ajanslığı hizmetleri ile web tasarımının da yeni bir arayüze sahip olması düşüncesi ile yola çıkılarak web sitesine şu an yayında olan arayüzü kazandırıldı…

Daha çok ve ayrıntılı bilgiye ziyaretçilerin daha kolay ulaşabilmesini isteyen firma yetkililerinin isteği doğrultusunda yeniden hazırlanan site arayüzü 1 Haziran tarihinden itibaren yayına verildi. Site içi arama motoru optimizasyonu sağlanan web sitesinin oluşturulması 20 gün sürdü.

Firmada yapılacak faaliyetler organizasyonlar ve yeniliklerin duyurulması için firma tarafından istenilen wordpress blogun site arayüzüne uygun şekilde hazırlanması için çalışmalara başladık.

Web Tasarım Ankara – Blog

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir