Ödüllü Oyun Puan Tarlası Web Tasarım ve Yazılımı Tamamlandı

İnternet üzerinde farklı bir oyun projesi olarak düşünülen ve ziyaretçilerine hergün, her ay ve her yıl sıralamasına göre hediyeler verecek sistem tasarım ve yazılımı tamamlandı.

Üyelik sistemi ile web sitesi üzerinde bulunan 600 adet kutu içerisine gizlenmiş puanlardan toplamda en yüksek olanı yakalayan üyelere hediyeleri herhangi bir ulaşım bedeli veya başka bir ücret ödemeden ulaştırılacak.

Aynı zamanda oyunda aktif olarak bulunan 600 kutu içine reklam alınabilecek ve reklam veren firmalara aktif ziyaretçi ve trafik yönlendirmesi yapılabilecek.

Anlık olarak tıklama sayısı, anlık puan toplam puan ve o günki en yüksek puanların takip edilebileceği oyun site üyeleri arasında eğlenceli bir rekabet sağlayacak.

Web tasarım ve yazılımı yaklaşık olarak 45 gün süren sistem test sürecinden sonra bugün itibarı ile resmi olarak yayına verildi.

Puan tarlası oyununa www.puantarlasi.com adresinden ulaşabilirsiniz…

Kurumsal logo ve oyun için logo revizasyonu da yine Avantaj Web tarafından hazrlandı.

NEO İnteraktif‘e Ankara web tasarım ve yazılım lideri Avantaj Web ile çalışmayı tercih ettikleri için teşekkür eder Puan Tarlası oyununun firmaya başarı getirmesini dileriz…

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir