Google Maps Artık Savaşları da Gösterecek – Web Tasarım Blog

Google’ın kullanıcılara sunduğu özellikler her geçen gün biraz daha artarken, sürkeli olarak hazırlanan yeni hizmetler sayesinde sadece bugün için değil, geleceği ve geçmişi kapsayacak bilgiler ve yeniliklerle varlığını dahada güçlendirip daha çok bilgi için kaynak olmayı planlıyor…

Bilişim dünyasında birçok yeniliğe imza atan ve rekabeti ileri düzeylere taşıyıp birçok yeni alanlarda yeni sektörler oluşmasını sağlayan Google, arama motoru sayesinde birçok kullanıcının açılış sayfası olmayı başardıktan sonra arama motoru reklamcılığı, Google Rehber, Google Maps,  SEO (arama motoru optimizasyonu), işletim sistemi gibi birçok alandaki hizmetleri ile web tasarım, yazılım, internet reklamcılığı ve web sağlayıcı firmalar için yeni iş alanları oluşturarak yakın takipçileri Microsoft ve Yahoo’nun, internet üzerinde sürekli olarak büyüyen bu pazarda paylarını alabilmek adına Google hizmetlerinin çok benzerlerinin oluşturmasını sağlamasına şahit olmuştuk.

Dev firmaların bu savaşları bir taraftan devam ederiken (sanıyoruz ki bu savaş Google için ilham oldu) Google benzer hizmetler vermeye başlayan rakiplerinin bir adım daha önüne geçebilmek adına Google Maps üzerinde vermeye başlayacağı yeni bir hizmeti daha ön plana çıkarmaya başladı.

Google Conflict History

Google Map üzerinde dünyada birçok yeri görüp görülen yerler hakkında birçok bilgi alabilirken, Google, kullanıcıları için görüp şahit olamadığı zamanlarda olan nerdeyse tüm savaşları bir zaman çizelgesi üzerinde görüp bu savaşlar hakkında bilgi almasını sağlamış. Conflict History ismi ie kullanıcıları ile buluşan bu yeni hizmet ile seçtiğiniz tarihte gerçekleşen savaşlar hakkında bilgi alıp savaşın nerede gerçekleştiğini görebiliyorsunuz.

Web Tasarım – Ankara – Blog

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Google Maps Artık Savaşları da Gösterecek – Web Tasarım Blog için 1 cevap

  1. Web Tasarım Uzmanı Sinan Ak der ki:

    Web tasarım konusunda kendini geliştirmiş kaliteli bir web tasarım firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir