Düşük Bütçeli Kurumlar ve Şahıslar için Avantaj’lı Çözüm

Avantaj - Hazır Web Site

Firmanız henüz internetteki yerini almamışsa şimdi Avantaj ile tanışmanın tam zamanı.

Firmasının yüzünü dünyaya gösterebilmek, sattığı ürünleri, verdiği hizmetleri veya bilgileri internet üzerinde bilinirliğini arttırmak isteyen tüm web sitesi ihtiyacı olanlar  için AvantajWeb’den çok sağlıklı ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla görebilecek bir çözümler…

Bulunduğumuz dönemlerde ve sonraki gönemlerde (kesinlikle) bütçe ve ölçek farketmeksizin tüm firma ve kurumların olmazsa olmazı haline gelen web siteleri tanıtım amaçlı materyallerin hepsinin önüne geçmiş durumda. Bir kurum faaliyete geçtiği andan itibaren web sitesine kavuşursa tanıtım ve bilinirlik açısından en önemli adımını atmış oluyor.

AvantajWeb olarak web sitesi yaptırmak isteyen herkese önerimiz öncelikli olarak kesinlikle kurumsal dokusuna göre şekillendirilmiş özgün web sitesi ve kurumsal materyallerdir (logo, broşür, kartvizit, antetli kağıt v.s.). Ama durum böyle olunca elbette yapılacak işlerin süresi, harcanan emek ve sarfedilen materyallere paralel doğal olarak üretim maliyeti artmakta.

Henüz başlangıç aşamasında olan ve çok düşük maliyetlerle çok ucuza tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek muhteşem bir çözüm sunuyoruz Avantaj Hazır Site.

Avantaj Hazır site şablon site mantığı ile çalışan ve halihazırda 90 adet şablon içeren aynı zamanda her geçen gün yeni eklediğimiz şablonlarla kullanım ve seçenek özgürlüğünüzü arttıran web site yapısının adıdır.

Hazırlanmış oldukça şık onlarca şablondan istediğiniz renk ve desendeki siteden istediğiniz yapı ve rengi istediğiniz zaman uygulayabilmeniz bu sistemin en Avantaj’lı yönlerinden bir tanesi.

Son kullanıcı tarafından kolayca yönetilebilen, tüm içeriğinizi özgürce girip fotoğraflarınızı, ürünlerinizi, sayfalarınızı ve site yapısı dahilindeki herşeye müdahale edip kafanızdaki kurumsal yapıya göre optimize edebileceğiniz muhteşem bir yapıya sahip.

Avantaj Hazır Site Özelliklerinden Başlıcaları Şöyle;

 • Ürün Modülü ile ürünlerinizi ekleyip fotoğraflarla zenginleştirip ürün ayrıntılarını ve açıklamarını yapabilir, ödeme şekilleri ve kargo bilgilerini paylaşabilirsiniz.
 • Site içi arama sistemi ile ziyaretçilerinizin aradıklarını ürüne daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Sınırsız Sayfa Ekleyerek firmanızı ve ürünlerinizi daha geniş içerikle tanıtabilirsiniz.
 • Belirli katagorilerin altında çok sayıda ürün, hizmet veya içerik girmek istemeniz durumunda sayfa gruplandırma yapabilirsiniz
 • Fotoğraf galerisi ile şirket veya ürün profilinizin ayrıntılarını ziyaretcilerinize daha net gösterebilirsiniz.
 • Flash Başlık Modülü ile istediğiniz yazı ve resimlerden zevkinize göre başlıklar oluşturabilirsiniz.
 • Flash Slayt Modülü ile manşet resimler ile ürün veya firma profilinizi daha dikkat cekici bir hale getirebilirsiniz.
 • Anket Modülü ile ziyaretçilerinizin eğilimlerini denetleyebilir yeni yapacağınız uygulamalarla ilgili fikirler alabilirsiniz.
 • Dosya Paylaşımı ile broşür, katolog vb. gibi ilanlarınızı ziyararetçilerinize rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.
 • Haber Modülü sayesinde bilgilendirmek istediğiniz konular ve kurumunuz ile ilgili son gelişmeleri paylaşabilirsiniz.
 • Duyuru Modülü ile kampanya ve yeniliklerinizi duyurabilirsiniz.
 • Üyelik sistemi sayesinde ziyaretçilerinize sürekli irtibatta kalırsınız. Üyelerin hizmet ve ürünlerinizi görebilmeleri için ayrıcalık tanıyıp daha fazlasına ulaşmasını sağlayarak üye portföyünüzü genişletebilirsiniz. Üyeleriniz istediğiniz doğrultusunda resim, haber, yazı, duyuru yükleyebilir, üyeler arasında mesajlaşabilir. Ayrıca tüm üyelerinize duyurularınızı toplu şekilde ve ayrı ayrı gönderebilirsiniz.
 • Forum Modülü ile ziyaretçilerinizin kurumunuz, ürünleriniz veya herhangi bir konu için tartışma oluşturabilir size faydalı olabilecek geri dönüşlerinizi alabilirsiniz.
 • Ziyaretçileriniz ziyaretçi defterine ve sayfalarınıza isteğiniz doğrultuda yorum ekleyebilirler. Sayfalara yorum eklensin – eklenmesin. Sadece üyeler ekleyebilsin gibi değerlendirmeleri onaya tabi şekilde veya doğrudan yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Blog yönetimi ile istediğiniz sayfayı blog kategorisi haline getirip bilgi ve içerik paylaşabilirsiniz.
 • Sitenizin Belirli Bölgelerinde reklam modülü ile ürün veya içerik tanıtımı yapabilir sayfanızın görselliğini güçlendirebilirsiniz.
 • İntro (giriş sayfası) ile istediğiniz animasyon veya resimlerle ziyaretçilerinizi karşılayabilecek sayfalar oluşturabilirsiniz.

Benzer hizmetler arasında oldukça güçlü ve yenilikçi özellikleri ile Avantaj Hazır Site ile tanışmanın tam zamanı…

Hemen Web sitesi Sahibi Olmak için Buraya Tıklayın…

Detaylı Bilgi için Bizimle İletişime Geçin…

Ayrıca bilmenizi istediğimiz ayrıntı; benzer yapıları Web Tasarım adı altında kullanıcı ile buluşturmanın çok ahlaki olmadığını düşünerek bilmenizi istediğimiz şey verilen bu hizmetin adının Web Tasarım değil Web Sağlayıcılık olduğudur.

Web Tasarımı önceden de belirttiğimiz gibi şahsınız veya kurumunuz için hazırlanan ve kurumsal dokunuza uygun sadece size özel oluşturulan yapılardır.

Sağlık ve Başarı Dileklerimizle…

AvantajWeb Tasarım ve Yazılım Ekibi

Web Tasarım Ankara – Blog

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir