Bitüm Teknik Web Sitesi Tasarımına Başladık – Web Tasarım Ankara

25 yıldır Bitüm malzemeleri üzerine çalışmalar yaparak uzmanlaşan Abdull Rahman Shamout tarafında 2007 yılında Sakarya’da kurulan Dr. Shamout İzolasyon Kimya San. Tic. Ltd. Şti. için 5 farklı dilde hazırlanacak web sitesi tasarımı ve yazılımına başladık.

Su yalıtımı üzerine çalışan ve birçok firma için Bitüm üreten Bitüm Teknik İzolasyon firması için hazırlanacak web sitesi Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca’nın yanında Filistin için toplamda 5 farklı dilde yayın yapacak.

Tüm diller için tüm içeriğin kolayca girilebilmesini sağlayacak PHP içerik yönetim sistemi (CMS) son kullanıcı için en kolay kullanımı sağlayacak.

Oldukça sade ve kurumsal görüntüyü en iyi şekilde yansıtacak web tasarımı ana sayfası kurumun isteği üzerine 1024 x 768 çözünürlükte scroll olmadan görünecek şekilde hazırlanacak.

Bitüm Teknik’e yeni web sitesi için Web Tasarım Ankara lideri AvantajWeb’i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ankara Web Tasarım – Blog

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bitüm Teknik Web Sitesi Tasarımına Başladık – Web Tasarım Ankara için 2 cevap

  1. mert aslan der ki:

    web yazilim konusunda bir suru siteye uyeyim bu konuda her gun calisiyorum, web tasarım konusunda da kendimi gelistirmek istiyorum.zaten bir yazilim sirketinden web yazilimla ugrasiyorum. web tasarim icin önereceginiz bir yerler var mı?

  2. Avantaj der ki:

    Sizin için önerebileceğimiz en iyi şey daha ahlaki bir backlink yöntemi bulmanız olabilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir