BİTÜM Teknik İzolasyon Web Site Tasarım ve Yazılımı Tamamlandı

Dr. Abdull Rahman Shamout tarafından Almanya’daki teknoloji Sakaryaya taşınarak oluşturulan dev sıvı yalıtım malzemesi üreim fabrikası için 5 farklı dilde hazırladığımız web sitesi tasarım ve yazılımı tamamlandı.

Yaklaşık 1 ay rüren çalışmalar sonunda tamamlanan 5 farklı dilde yayın yapacak web sitesi tamamen dinamik ve son kullanıcı tarafından yönetilecek içeriği ile firmanın bilgi işlem servisinin kullanımına sunuldu.

Web Sitesinde tüm sayfalar, ürün yönetimi, vitrin yönetimi, foto galeri, iletişim ve insan kaynakları formunun yazı alanlarından flash slider ve diğer tüm özellikleri A’dan Z’ye tüm içerik son kullanıcı dostu içerik yönetim sistemi ile yönetilebilecek.

Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça ve Arapça içeriği ile birçok ulusa hitab edecek olan BİTÜM Teknik İzolasyon’a Web Tasarımı ve Yazılımının oluşturulması için AvantajWeb’i tercih etmesinden dolayı teşekkür eder yeni web sitelerinin başarı getirmesini dileriz…

Web Tasarım Ankara

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir