Aşk FM Yeni Web Sitesinin Tasarımı için Avantaj Web’i Tercih Etti

Aşk FM - Yeni Web Sitesi
Türkiye’nin yeni Aşk’ı‘ sloganı ile 2001 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Aşk FM yeni web sitesi tasarımı için Ankara Web Tasarım ajansı AvantajWeb’i tercih etti.

Aşk FM yeni web sitesi tasarımına start verildi. Aşk FM mevcut web sitesi içeriği ile birlikte Aşk FM canlı yayınının dinleyicilere daha kolay ulaştırılması ve sosyal platformlarda kendini gösterip daha entegre çalışması sağlanacak. Tamamen tablosusuz şekilde CSS kodlama ile yazılacak web sitesi arayüz kodlaması sayesinde güncel bir teknolojiye sahip olacak olan Aşk FM web sitesi tamamen dinamik bir yönetim paneline sahip olacak ve aynı zamanda sağlanacak site altyapısı ile arama motorlarında daha etkin bir görüntü ile kendini göstermesi sağlanacak.

Yayın hayatı boyunca radyo ve yayın sektörüne yaptığı çok büyük katkıları ve yenilikleri ile adını duyurmuş, birçok dernek, federasyon ve kurum tarafından defalarca ödüllendirilmiş Türkiye’nin en çok dinlenilen bölgesel radyosu Aşk FM’e Ankara Web Tasarım Lideri AvantajWeb ‘i tercih ettiği İçin teşekkür ederiz…

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir