Ankara SESart İşitme Merkezi Web Tasarımı ve WordPress Entegrasyonu Tamamlandı

Ankara Mithatpaşa‘da hizmet vermekte olan SESart İşitme Merkezi için hazırlanan tasarım ve WordPress içerik yönetimi entegrasyonu tamamlandı.

Oldukça sade bir görünümün yanısıra kurumun satışını yaptığı işitme cihazlarının marka ve modele göre site ziyaretçileri tarafından kolay bir şekilde ulaşılabilmesi için istenilen navigasyon web sitesi içinde sağlandı.

Worpress’in kendine özgü içerik yönetim sistemi ile firma bünyesinde yeni satışı başlayan cihazlar ile birlikte hastaların muayenesini yapacak doktorlar tarafından ziyaretçilere faydası olabilecek içeriklerin girilebileceği kullanıcı profilleri tahsis edildi.

Google dostu altyapısı ile WordPress içerik yönetim sistemi üzerine web tasarım entegrasyonu yaklaşık 1 hafta sürdü. Web site yöneticisinin tüm içeriği yönetebilmesinin yanısıra Google üzerinde kaliteli bir yükseliş sağlayabilmek için sayfa içi yönetimi ile ilgili bilgiler verdik.

Web Tasarım Ankara ajansı AvantajWeb ile çalışmayı tercih eden SESart İşitme Merkezine teşekkür eder, web sitelerinin başarı getirmesini dileriz…

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir