Ankara Perspektif Maket 2 Dil Destekli Web Sitesi Tasarım ve Yazılımı Tamamlandı

Ankara‘da mimari maket ve modelleme hizmeti veren perspektif maket için yaklaşık 20 gün önce tasarım ve yazılımına başladığımız 2 dil desteği içeren web sitesi tamamlandı.

Perspektif Maket kurumsal bilgiler ve referanslarını içeren web sitesi aynı zamanda firma tarafından üretilen mimari maket malzemelerini de bulunduracak ve ihtiyac duyabilecek model oluşturucular tarafından sipariş edilebilecek.

ASP.NET içerik yönetim sistemi ile hazırlanan web sitesi arama motoru dostu yapısı ile içerik tam olarak siteye entegre edildiğinde kısa süre sonra kendini göstermeye başlayacak.

Aynı içerik yönetim paneli üzerinden tek girişle web site yöneticisini yormadan her iki dile de içeriği kolayca girilmesini sağlayacak, web sitesindeki tüm yazılar resimler ve sayfalar oldukça kolay bir şekilde kontrol eilecek.

Ankara Web Tasarım Ajansı AvantajWeb tarafından hazırlanan kuruma özel içerik yönetim sistemlerinin, diğer müşterilerimiz tarafından da kullanılan sorunsuz ve kusursuz kullanım keyfi artık Perspektif Maket’in de hizmetinde…

Perpektif Maket yeni web sitesinin firmaya başarı ve bol kazanç getirmesini dileriz.

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir