Ankara Güzellik Merkezi Inanna Web Tasarımı ve E-Ticaret Sistemi için Avantajweb’le Çalışacak

Ankara Selanik Sokak’ta hizmet vermekte olan Inanna Güzellik Merkezi web tasarım ve e-ticaret sitesi için AvantajWeb’i tercih etti.
Inanna Güzellik Merkezi e-ticaret sitesi için yapılacak olan web sitesi şirketin çalışma konusuna uygun olarak güzellik ve estetiği yansıtacak şekilde hazırlanacak.

Başlangıç olarak kurumun kendi adına lisanslı ürünü olan Inanna’nın 5 farklı ürününün satışı ile beraber yine dünyanın en seçkin güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin satışı yapılacak.

Hâli hazırda müşterilerine güzellik merkezi hizmeti vermekte olan Inanna Güzellik Merkezi, müşterilerine kanıtladığı başarısını e-ticaret sistemi üzerinden uşaşabileceği tüm müşterilerine “Güzellik ve Şifanın Doğal Kanıtı” sloganı ile kanıtlamayı hedefliyor.

Güzellik ürünlerinde kendini kanıtlayan Inanna Güzellik Merkezine, Ankara’da Web Tasarım konusunda başarısını kanıtlamış olan AvantajWeb ile çalışmayı tercih ettiği için teşekkür ederiz…

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir