Ankara Bir İnci Anaokulları Web Sitesi Tasarımına Başladık

“Sevgi Denizinin İncilerini Keşfetmek İçin Hepinizi Bir İnci Anaokulu’na Bekliyoruz” Sloganı ile Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren Bir İnci Anaokulları web site tasarım çalışmalarına başladık.

Daha önce hazırladığımız “Aşiyan Koleji” web sitesi konseptinede hazırlanacak olan web tasarımı, bir başlangıç (intro) flash animasyon ile ziyaretçilerine merhaba diyecek. Web sitesi intro sayfası okul öğrencilerinin yaş ortalaması gözönüne alınarak oldukça şık ve şirin bir görünümle hazırlanacak, kurumun dikkat çeken ve belirgin olmasını istediği görselleri ön plana çıkarılacak ve siteyi gören bir çocuk için oldukça hoş ve eğlenceli bir introya sahip olacak.

Sitenin dinamik olacak iç yapısı ve sayfa arayüzleri yine çocuklara hitab edecek şekilde tasarlaacak. Sayfa navigasyonu sayfa ziyaretçilerini yormayacak bir halde oluşturulacak. Web sitesi içinde okul yöneticileri tarafından iletilecek duyurular, haberler, etkinlikler ve kurumsal bilgilerle beraber velilerin kullacağı ekstra modüller içerecek.

Bir İnci Anaokullarına Web Tasarım Ankara Ajansı AvantajWeb’i Tercih ettiği için teşekkür eder yeni web sitelerinin başarı getirmesini dileriz…

 

Bir İnci Anaokulu Adres ve Ulaşım

Sanatoryum Cad.
No : 3 – 1 – 2  Keçiören / Ankara

Telefon numarası : (0312) 360 59 73
Faks numarası : (0312) 360 59 73
E-Posta : info@birincianaokullari.com

Bu yazı Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir