Ağız Sütü Web Sitesi Tasarımı için AvantajWeb’i Tercih Etti

Ağız Sütü - Kolostrum
Kısa süre önce Almanya merkezli firma için 4 farkı dilde hazırlanan dinamik web sitesi satışa sunulacak başka bir ürün olan Ağız Sütü için aynı tema üzerinden farklı renk ve görsellerle yeniden editlenecek.

Yine 4 farklı dilde, farklı coğrafyalardaki müşterilerine ulaşmak isteyen Almanya merkezli firmanın  aynı tema üzerinden yola çıkılacak ürün tanıtımı ve satış sitesi yine aynı şekilde tamamen dinamik ve son kullanıcı için son derece kolay olan içerik yönetim sistemi ile birlikte yaklaşık 1 hafta içinde yayına verilecek…

Kısa süre önce yayına verilmesine rağmen web sitesinin oluşturmuş olduğu müşteri memnuniyeti ile yeni projesi için de Almanya Web Tasarım Ajansları yerine Ankara Web Tasarım Ajansı AvantajWeb’i tercih eden müşterimize teşekkür ederiz…

Ağız Sütü Nedir?
Ağız Sütü doğumun son safhasında ve sonraki birkaç günde anne tarafından salgılanan ilk süttür. İçerisinde başlıca besin faktörlerini ve enfeksiyonlarla savaşan antikorları ihtiva eder. Bağışıklık sistemi sağlığın temelidir ve kolostrumda doğal bir bağışıklık desteğidir.

İçerisinde hastalık yapan mikroplara karşı savaşan antikorlar ve zarar görmüş dokuları,organları iyileştiren,cildi gençleştiren büyüme faktörleri ihtiva eder.Dünyaca ünlü doktorlar ve araştırmacılar tarafından yapılan yüzlerce araştırma göstermiştir ki kolostrumun içerisindeki bileşenlerin-virüsleri,bakterileri,parazitleri- tahrip etme özelliği vardır.

Bağışıklık sistemi fonksiyonlarını güçlendirir.Yaraların iyileşmesini hızlandırır.Canlılık ve enerjiyi arttırarak yağ yakımını arttırır,kas dokusunun gelişmesini sağlar.

Bu yazı Avantaj Tanıtım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir