anasayfa insan kaynakları site haritası blog

Billboard ve Açık Hava Reklamcılığı

Açıkhava reklamları ekonomik ve akılda kalıcı oldukları için çok tercih edilirler. Son yıllarda ülkemizde büyük gelişme gösteren açıkhava reklamcılığı görselliği ve dikkat çekiciliğinin sayesinde birçok ürünü ve kurumu insanlara tanıttı, birçok firma marka haline geldi.

Billboard reklamlar genel olarak şehrin en iyi ve gözönünde olan bölümlerinde bulunurlar ve marka olmanın dikkat çekmenin en iyi metodlarındandır

Şehrin işlek bölümlerindeki panolar, duvarlar, otobüs duraklarının yanı sıra taksi ve otobüs giydirme sayesinde o an dışarıda olan bütün halkı hedefler ve tanıtımınızı iyi şekilde yapmış olursunuz.

Özellikle promosyon, kampanya ve açılış gibi dönemlerde yapılan billboard ve açıkhava reklamları billboardların görkemli, dikkat çekici görünümleri ile birlikte müşteri gözünde saygın, güvenilir ve bilindik bir görüntü oluşturmanızı sağlarlar.

Billboard ve açıkhava mecraları ile birlikte bazı şehirlerimizde bulunan dev ekranlardaki reklamlar da günün her saatinde ışıklı renkli, ve hareketli görüntüleri ile markanızı görünür kılabilmenin en önemli yollardan birtanesidir...

Billboard ve Açık Hava Reklamcılık Hizmetlerimiz

Durak, Raket ve Silindir Kule

Işıklı ve Luna Billboard

Afiş Değiştiricili Megalight

Megaboard

Kuleboard

Metroboard

Metro Megalight

Poster Pano

 

En etkileyici ve en ekonomik billboard ve açıkhava reklamlarınız için bizimle iletişime geçin...